Her Yeni Katılım, Ekstra Kazanım!

NN Ekstra Otomatik Katılım Sistemi ilan paylaşım platformu

Her Yeni Katılım, Ekstra Kazanım!

NN Ekstra Otomatik Katılım Sistemi ilan paylaşım platformu

Kazançlı

NN'li olan her şirket için 50 TL nakit kazanım

Kolay

Bordro ve muhasebe firmaları ile entegrasyonu

Hızlı

Online kayıt ve takip süreci

Otomatik Katılım Sistemi Nedir?

Otomatik Katılım uygulaması ile çalışanlar işverenleri aracılığı ile otomatik olarak bir emeklilik planına dahil edilir.
Çalışanın katkı payı prime esas kazancının yüzde 3'üne karşılık gelen tutardır.
Yasal zorunluluk olarak **45 yaşını doldurmamış çalışanlar otomatik katılım sistemine dahil edilmelidir.
**01.01.2017 tarihinden itibaren 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4. maddesinin 1. fıkrasının (a) ve (c) bentlerine göre istihdam edilir.

NN Ekstra Nedir?

NN Ekstra bir dijital ilan paylaşım platformudur. Kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra size özel oluşan ilanı şirket yetkilileri ile paylaşarak her yeni katılımda şirket başı 50 TL kazanabilirsiniz. Kazanım sağlayabilmeniz için;
1- İlanınızı şirket yetkilileri ile paylaşın
2- Paylaştığınız ilan üzerinden şirketler 4 adımlık online başvuru sürecini tamamlasın
3- NN Hayat ve Emeklilik, şirket başvurusunu onaylasın

Neden NN Hayat ve Emeklilik

Çünkü hızlıyız
4 adımlı kayıt sistemimiz, Kurumsal Portalımız, İnternet ve Mobil şubelerimizle hızlı hizmet sunuyoruz.
Çünkü kârlıyız
Son 5 yılda sektör ortalamasından, altından, eurodan ve vadeli mevduattan daha yüksek getiri sağladık.
Çünkü deneyimliyiz
18 ülkede 15 milyon müşterisi olan NN Group, Avrupa’da 7 ülkede pazar lideri, sermaye gücünde ise Avrupa birincisi.

NN Ekstra ile 3 Adımda Kazanın

Üye Olun

Kişisel bilgilerinizi girip onay emaili ya da SMS ile üyeliğinizi aktifleştirerek hemen üye olun.

İlanı Paylaşın

Çevrenizde 10 - 49 arasında çalışanı olan firma yetkilileriyle kayıt sonrasında gelen epostayı ya da sizin için oluşturulan ilan linkini paylaşın.

Kazanın

İlanı paylaştığınız yetkililer online başvuru adımlarını tamamlasın, siz de kazanın.

Katılanlar Ne Diyor?

Tüm Sorularınızı Yanıtlıyoruz

NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa'da olmak üzere 18 ülkede güçlü varlığa ve 170 yıllık köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group'un bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde ING Grubu’nun OYAK Emeklilik’in %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır.
NN Ekstra dijital ilan paylaşımınız ile gerçekleşen her bir şirket katılımında +50 TL kazanım sağlarsınız. Firmanın ilk tahsilatı NN Hayat ve Emeklilik hesabına ulaştıktan sonra, her bir şirket katılımı için +50 TL olan kazancınız, takip sayfanızda ekstra kazanım olarak görünür. NN Ekstra takip sayfanızda hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra, belirtilen iş gününde ödemeniz gerçekleştirilir.
Ödemenizin yapılabilmesi için;
1- NN Hayat ve Emeklilik’in Otomatik Katılım Sisteminde ilgili firma tarafından tercih edilen tek emeklilik şirketi olması gerekmektedir.
2- İlgili firmanın girişinin, size özel dijital ilanınız tıklanarak ulaştığı online kayıt sistemi üzerinden gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
3- Otomatik Katılım Sistemi online kayıt esnasında “Teklif Onayı” veren kişinin, firmanın yetkili kişisi olması gerekmektedir.
NN Ekstra dijital ilan paylaşım platformunda ulaşabileceğiniz kişi sayısı için üst limit bulunmamaktadır. 10 ile 49 çalışanı olup henüz Otomatik Katılım Sistemi'ne katılmamış tüm şirket yetkilileri ile paylaşabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinize kaydettiğiniz email adresinize haftalık takip emaili yolluyoruz. Eğer isterseniz otomatikbes.com/nnekstra sayfasına giriş yaparak güncel durumunuzu takip edebilirsiniz.
Daha çok yetkili ile ilan linkinizi paylaşabilir ve paylaştığınız linklerin onay süreçlerini takip ederek daha çok kazanabilirsiniz.
Kişisel bilgilerini doldurarak NN Ekstra projesine katılan her bir kişi için dijital ilan özel bir link ile oluşturulur. Bu yüzden her bir firmanın hangi NN Ekstra katılımcısı sayesinde sisteme dahil olduğu kolaylıkla takip edilebilir. Birden fazla kişinin ilan paylaştığı durumlarda, katılımı sağlayan link sahibi kazanım hakkını elde eder.
Aklınıza takılan tüm soruları nnesktra@nnhayatemeklilik.com.tr email adresi üzerinden 24 saat içinde cevaplıyoruz.
Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi mevcut uygulamada gönüllü katılım esasına dayanır. Otomatik Katılım uygulaması ile çalışanlar işverenleri aracılığıyla otomatik olarak bir emeklilik planına dahil edilir. 01.01.2017 tarihinden itibaren, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4’üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (c) bentlerine göre istihdam edilen 45 yaşını doldurmamış çalışanlar ile mevcut çalışanlardan 45 yaşını doldurmamış olanlar sisteme dâhil edilir.
İşveren tarafından çalışanların ücretinden kesilen katkı payları, ücret ödeme gününü takip eden iş günü emeklilik şirketinin hesabına nakden ödenir. Otomatik Katılım Sistemi'ne dahil olduktan sonra prime esas kazancının %3'ü katkı payı olarak hesaplanır
Evet mümkün. İşveren, sizin tarafınızdan paylaşılan NN Hayat ve Emeklilik dijital ilanındaki "Hemen Katıl" butonunu tıklayarak online başvuru yapılabilir. Onay için 4 adımlık başvuru sürecini tamamlaması ve aşağıdaki belgeleri online olarak yüklemesi yeterlidir.
  • Ortaklık yapınızı içeren ve son yayımlanan ticaret sicil gazetesi
  • Vergi levhası
  • Çalışan adedi içeren güncel SGK bildirgesi
  • İmza sirküleri ile işveren sicil numaranızı içeren belgeler
  • %25 ve üzeri ortaklık payı olan kişilerin kimlik belgesi